У Борщівському районному секторі КВІ проведено захід до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом З нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який відзначатиметься 24 березня, співробітники Борщівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції спільно із Борщівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели бесіду та тестування серед осіб молодіжного віку на тему: «Ознаки, шляхи передачі, профілактика та лікування туберкульозу».

На захід запрошено лікаря-фтизіатра Борщівської центральної районної лікарні, який розповів підобліковим інспекції про небезпечну хворобу сьогодення – туберкульоз та надав вичерпну інформацію щодо запобігання розповсюдження джерела інфекції, механізми передачі та профілактики хвороби.

Особи молодіжного віку під час проведення даного заходу виявляли зацікавленість та жваво обговорювали проблеми, пов’язані з розповсюдженням та профілактикою захворювання на туберкульоз в світі, Україні.

Лікар - фтизіатр в свою чергу запропонував своєчасно проходити флюорографічне обстеження, не соромитись здавати мокротиння та загальний аналіз крові.

У Борщівському районному секторі КВІ проведено захід до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом У Борщівському районному секторі КВІ проведено захід до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом