Участь співробітників Бережанського районного сектору КВІ у роботі круглого столу з питань покращення ефективності соціальної роботи Участь співробітників Бережанського районного сектору кримінально-виконавчої у роботі круглого столу з питань покращення ефективності соціальної роботи з різними верствами населення

На базі Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено круглий стіл на тему: «Соціальна робота та шляхи покращення її ефективності». В роботі круглого столу взяли участь співробітники Бережанського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області та працівники Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Метою проведення даного заходу було обговорення проблем соціальної сфери, реалізації теоретичних і практичних аспектів соціальної роботи, узгодження питань співпраці між суб’єктами соціальної роботи у різних напрямках діяльності, а також у роботі з різними верствами населення, зокрема з суб’єктами пробації.

В ході роботи наголошено на необхідності проведення просвітницької та профілактичної роботи серед молоді з метою попередження та уникнення потрапляння особистості в складні життєві обставини, а у разі виникнення складної ситуації – координувати зусилля на знаходження виходу з неї.

Також учасниками круглого столу обговорено проблемні питання співпраці служб району та міста, намічено шляхи подальшої роботи та активізації учасників соціальної сфери на вирішення актуальних проблем, що диктує складне сьогодення.

Участь співробітників Бережанського районного сектору КВІ у роботі круглого столу з питань покращення ефективності соціальної роботи