З нагоди Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз неповнолітнім Шумського району організовано просвітницькі заходи В приміщенні Шумського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено захід на тему: «Туберкульоз. Знай. Стережись. Не бійся». До участі в заході були запрошені співробітники Шумського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області із залученням неповнолітнього, який перебуває на обліку інспекції та представники Шумської районної організації Товариства Червоного Хреста.

В ході заходу розповсюджено інформаційні листівки «Що? Звідки? Наслідки…».

Захід організований для школярів Шумського району, яким розповіли про небезпеку захворювання на туберкульоз та важливість ведення здорового способу життя. Також школярам показали мультимедійну презентацію про історію відкриття палички Коха, головні ознаки хвороби та правила її профілактики. Діти з цікавістю слухали і брали участь в обговоренні порушеної проблеми. Наприкінці зустрічі учні подякували гостям за змістовний захід.

Олексій Макаровський,
начальник Шумського РС КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


З нагоди Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз неповнолітнім Шумського району організовано просвітницькі заходи З нагоди Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз неповнолітнім Шумського району організовано просвітницькі заходи