У Збаразькій виправній колонії (№ 63) проведено «День дисципліни» У Збаразькій виправній колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 63) з метою ефективної організації індивідуально-виховної роботи з персоналом, здійснення профілактичних заходів спрямованих на дотримання персоналом дисципліни і законності проведено «День дисципліни».

Розпочався захід із проведення наради, на якій було підбито підсумки роботи персоналу установи за І квартал поточного року, акцентовано увагу на відповідальному ставленні кожного співробітника до виконання своїх функціональних обов’язків та дотриманні статутних відносин у спілкуванні з колегами по роботі та засудженими.

Начальник відділу по роботі з персоналом Збаразької виправної колонії (№ 63) Галина Рудник довела до відома присутнім вироки суду стосовно колишніх працівників Державної кримінально-виконавчої служби України, вимоги Закону України «Про запобігання корупції». Звернула увагу персоналу на суворе дотримання дисципліни, законності та норм антикорупційного законодавства у службовій діяльності. Додатково довела до персоналу на своєчасне подання декларацій про майно, доходи витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік та наголосила про відповідальність за несвоєчасне її подання. Також було наголошено на дотриманні мір безпеки при поводженні зі зброєю під час несення служби, мір пожежної безпеки, дотримання правил дорожнього руху.

Начальник відділення лікар-фтизіатр міжобласної туберкульозної лікарні при установі Марія Мельник провела для співробітників лекцію-бесіду на тему: «Найкраща профілактика туберкульозу - міцний імунітет та рання профілактика». Питання, які обговорювалися, стосувалися клінічних проявів захворювання, лікування та профілактики. Задавали питання стосовно осіб, які відносяться до соціальної групи ризику, як проводити спостереження за хворими на туберкульоз, контроль за лікуванням та питання соціального характеру. Велику увагу зосередили на питанні профілактики туберкульозу, необхідності флюорографічного обстеження. На всі питання надавалася повна відповідь.

Наприкінці заходу відбулася перевірка стройового огляду особового складу установи, в ході якого начальник Збаразької виправної колонії (№ 63) Андрій Макар перевірив зовнішній вигляд та формений одяг особового складу, знаки розрізнення, наявність службових посвідчень тощо.

Відділ по роботі з персоналом
Збаразької виправної колонії (№ 63)
управління ДПтС України в Тернопільській області


У Збаразькій виправній колонії (№ 63) проведено «День дисципліни» У Збаразькій виправній колонії (№ 63) проведено «День дисципліни»