Співробітники Чортківського районного сектору КВІ провели захід-бесіду профілактичного характеру на тему: «Захисти себе від Сніду» Співробітники Чортківського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції спільно із інспекторами Чортківського відділення поліції організували для засуджених захід-бесіду профілактичного та виховного характеру на тему: «Захисти себе від Сніду».

В ході заходу учасники були ознайомлені із ситуацією поширення ВІЛ/СНІДу на території України, різницею між ВІЛ і СНІДом, походженням і протіканням даної хвороби, шляхами інфікування, методами попередження і унебезпечення себе від ВІЛ/СНІДу.

Під час спілкування на зазначену тематику у присутніх виникали різноманітні запитання, на кожне з яких була надана змістовна відповідь. Співробітники кримінально-виконавчої інспекції мають надію, що їх зусилля не будуть марними і присутні зрозуміють, що здоровий спосіб життя – це запорука успішного майбутнього та щасливої сім’ї.

На завершення засудженим безоплатно передано засоби контрацепції.

Василь Ковтун,
начальник Чортківського РС КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


Співробітники Чортківського районного сектору КВІ провели захід-бесіду профілактичного характеру на тему: «Захисти себе від Сніду»