Збаразьку виправну колонію (№63) відвідала громадянка Королівства Швеція Збаразька виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області (№ 63) співпрацює з громадськими організаціями та релігійними громадами, які допомагають багатьом засудженим, що втратили надію і надають можливість змінити своє життя на краще, не порушуючи закон. Однією із таких організацій, що проводять духовно-просвітницьку роботу із засудженими є представники «Церкви Адвентистів Сьомого Дня».

Днями у Збаразькій виправній колонії (№ 63) відбулась зустріч засуджених із представниками даної громади (Луцьким С.К., Луцькою М.М., Капітанчуком В.Г., Кривенчуком В.Я.) та громадянкою Королівства Швеція – Stahlberq Akesson Liv Rohde, яка вже втретє відвідує засуджених жінок.

Основною метою зустрічі було донести засудженим жінкам істину Слова Божого, проповідування здорового способу життя, зміни життя на краще, а саме допомогти кожній засудженій жінці повернутися до самостійного загальноприйнятого соціально-нормативного життя у суспільстві.

Авторка книги «Біблія для жінок» пані Рода розповіла засудженим про місію Христа, про підвищення моральної самооцінки кожного. Усі присутні уважно слухали про справжнє єднання людини з Богом. Під час заходу звучала християнська музика і всі присутні в залі співали пісні. Приміщення клубу переповняла духовна атмосфера.

На завершення представники даної громади для облаштування спортивного залу засудженим жінкам гості подарували спортивний інвентар, а саме: три шведські стінки, лавку для пресу, навіс для пресу з упором на руки, гіперекстензію та інше.

Адміністрація Збаразької виправної колонії (№ 63) разом із представниками управлінням Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області висловила слова вдячності за тісну співпрацю, розуміння і допомогу.

На даний час всі сторони задоволені рівнем співпраці, спільна мета якої – ресоціалізація засуджених – досягається.

Людмила Леськів,
заступник начальника установи із СВПР
Збаразької виправної колонії (№ 63)
управління ДПтС України в Тернопільській області


Збаразьку виправну колонію (№63) відвідала громадянка Королівства Швеція Збаразьку виправну колонію (№63) відвідала громадянка Королівства Швеція Збаразьку виправну колонію (№63) відвідала громадянка Королівства Швеція Збаразьку виправну колонію (№63) відвідала громадянка Королівства Швеція