На базі Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції проведено захід із благоустрою території За ініціативи начальника Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області Степана Якубіва проведено захід із благоустрою прилеглої території до будівлі, в якій розташоване службове приміщення кримінально-виконавчої інспекції та приміщення Гусятинського районного сектору Державної міграційної служби.

Співробітники Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції спільно із Гусятинським районним сектором управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області із задоволенням долучилися до проведення даного заходу.

Під час заходів із благоустрою території, здійснено замітання прилеглої території, збір опалого листя і сміття, з подальшим його спалюванням та вивезенням, а також побілка бордюрів.

Всі працювали злагоджено та дружно.

Валентина Павлова,
старший інспектор Гусятинського РВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


На базі Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції проведено захід із благоустрою території На базі Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції проведено захід із благоустрою території