14 квітня – оголошується старт першого в Україні конкурсу ІТ-проектів з е-демократії EGAP CHALLENGE.

14 квітня об 11:00 в Українському кризовому медіа центрі буде оголошено про старт першого в Україні конкурсу ІТ-проектів з е-демократії EGAP CHALLENGE. Метою проекту є створення нових інструментів, що допоможуть громадянам безпосередньо впливати на владу, вирішувати важливі соціальні питання, сприяти розвитку українських міст та регіонів.
Ініціатива, розрахована на два роки, передбачає визначення найбільш актуальних напрямів, інформування та навчання цільової аудиторії, організацію серії креативних вікендів для відбору найкращих ідей щодо створення ІТ-рішень в обраних напрямках. Після інкубації ці рішення будуть розглянуті конкурсною комісією, переможці отримають кошти на розробку та впровадження рішення. Стартовий призовий фонд становить 150 тисяч швейцарських франків та призи від бізнес-партнерів конкурсу.

З питань акредитації звертатися до Ірини Чередніченко (067 118 16 60, 095 438 23 01).

Відео-трансляцію брифінгу можна дивитись за посиланням http://uacrisis.org/ua/stream

Учасники прес-брифінгу:

Олександр Риженко, Голова Державного Агентства з питань електронного урядування
Віктор Лях, Президент Фонду Східна Європа
Пенко Дінев, Директор IBM Україна
Олег Боднар, Директор представництва Cisco в Україні
Валерій Макаренко, Директор з проектного виробництва De Novo
Представник компанії Intel

Довідка

EGAP CHALEENGE – одна з ініціатив програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа, Державним агентством з питань електронного урядування та партнерами за підтримки Швейцарської Конфедерації. Програма спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.