Представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відвідали Чортківську установу виконання покарань (№ 26) Представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області відвідали Чортківську установу виконання покарань (№ 26).

Чортківську установу виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 26) з робочим візитом відвідали директор Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Гамбаль та начальник відділу взаємодії із суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Олена Овсинська.

Мета візиту інформування засуджених осіб щодо функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні, роз'яснення порядку звернення до відповідних центрів з метою отримання такого виду державної гарантії, порядку розгляду звернень, призначення адвоката та виконання ним своїх обов'язків.

Працівники місцевого центру звернули увагу засуджених на те, що суб'єкти права безоплатну вторинну правову допомогу можуть отримати не лише в кримінальних провадженнях, але й представництво інтересів осіб та складання документів процесуального характеру у цивільних і адміністративних справах.

Особи, яким призначенні безоплатні адвокати за дорученням Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області заповнили Анкети на визначення ступеню задоволеності клієнта допомогою адвоката.

Тарас Бакун,
старший інспектор групи СВПР
Чортківської установи виконання покарань (№ 26)
управління ДПтС України в Тернопільській області


Представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відвідали Чортківську установу виконання покарань (№ 26)