Співробітники Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції долучилися до акції «Серце до серця» 15 квітня 2016 року на Гусятинщині проводилась ХІ Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”, мета якої - збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень України.

Волонтери спільно з працівниками Гусятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відвідали Гусятинський районний відділ кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області.

Співробітники Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції не залишилися байдужими та взяли активну участь в даній акції. Персонал інспекції пожертвував власні кошти на придбання обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень.

За участь в акції волонтери спільно з працівниками Гусятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді подарували співробітникам кримінально-виконавчої інспекції сердечка з логотипом проведеної акції.

Стан Якубів,

начальник Гусятинського РВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області

Співробітники Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції долучилися до акції «Серце до серця» Співробітники Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції долучилися до акції «Серце до серця»