Участь співробітників Лановецького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції в засіданні круглого столу Днями в приміщенні Лановецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося засідання круглого столу на тему: «Взаємодія щодо роботи з особами молодіжного віку засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі».

Участь в засіданні взяли працівники даного центру та співробітники Лановецького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області.

Заступник директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Галачинська доповіла про забезпечення соціально-правового захисту осіб молодіжного віку, що перебувають на обліку, як особи засуджені до покарань не пов`язаних з позбавленням волі. Відмітила, що від ефективності співпраці залежить моральне відродження і безпека засуджених, рівень рецидивної злочинності в районі.

Після чого начальник Лановецького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції Вікторія Трофимчук розповіла про те, що нагальними проблемами для молодих осіб, які перебувають на обліку є пошук роботи, житла, можливостей для адаптації до умов проживання в суспільстві.

На засіданні круглого столу також було вирішено і надалі продовжувати співпрацю Лановецького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції із Лановецьким районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді поновивши угоду про взаємодію.

Вікторія Трофимчук,

Начальник Лановецького РС КВІ

управління ДПтС України в Тернопільській області

Участь співробітників Лановецького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції в засіданні круглого столу