Участь начальника Гусятинського районного відділу КВІ Степана Якубіва в засіданні спостережної комісії при Гусятинській РДА Участь начальника Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Степана Якубіва в засіданні спостережної комісії при Гусятинській районній державній адміністрації.

На базі Гусятинської районної державної адміністрації відбулося засідання спостережної комісії під головуванням голови спостережної комісії Гусятинської районної державної адміністрації Надії Галябарди. Засідання проводилося за участю членів комісії та начальника Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області Степана Якубіва.

В порядок денний спостережної комісії було включено наступні питання: організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та здійснення громадського контролю за їхньою поведінкою протягом не відбутої частини покарання; розгляд подання начальника районного відділу кримінально-виконавчої інспекції підполковника внутрішньої служби Степана Якубіва про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання у виді виправних робіт засудженого В..; розгляд звернення ТОВ «Райз М» про застосування умовно-дострокового звільнення від відбування покарання у виді виправних робіт щодо засудженого В…

В ході засідання начальник Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Степан Якубів виступив зі зверненням, щодо можливого погодження подання про застосування умовно-дострокового звільнення від відбування покарання у виді виправних робіт до засудженого В.., який відбув 1/2 призначеного судом строку покарання, сумлінною поведінкою та ставленням до праці довів своє виправлення, дотримується трудової дисципліни та відповідально ставиться до виконання своїх посадових обов’язків.

Також виступили всі запрошенні та присутні щодо розгляду питань внесених до порядку денного засідання спостережної комісії.
Винесенні на розгляд спостережної комісії питання були розглянуті та задоволенні, про що свідчить протокол засідання спостережної комісії при Гусятинській районній державній адміністрації від 05.05.2016 року.

Валентина Павлова,
старший інспектор Гусятинського РВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


Участь начальника Гусятинського районного відділу КВІ Степана Якубіва в засіданні спостережної комісії при Гусятинській РДА