Співробітники Лановецького районного сектору КВІ спільно із підобліковими особами відвідали святковий концерт присвячений Дню матері Співробітники Лановецького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції спільно із підобліковими особами молодіжного віку відвідали святковий концерт присвячений Дню матері.

06 травня 2016 року, співробітники Лановецького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області спільно із підобліковими особами молодіжного віку відвідали концертну програму, присвячену до Дня матері, яка відбулася в районному будинку культури.

День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас із дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Присутні від святкового концерту отримали багато позитивних емоцій та чудовий настрій.

Галина Іванунь,
старший інспектор Лановецького РС КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


Співробітники Лановецького районного сектору КВІ спільно із підобліковими особами відвідали святковий концерт присвячений Дню матері