Для засуджених жінок Збаразької виправної колонії (№ 63), з нагоди свята Дня Матері проведено майстер-клас кулінарого мистецтва Для засуджених жінок, які відбувають покарання в Збаразькій виправній колонії (№ 63), з нагоди свята Дня Матері проведено майстер-клас кулінарного мистецтва.

З нагоди святкування Дня Матері засуджені жінки, які відбувають покарання у Збаразькій виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області (№ 63) мали змогу не ординарно провести час та навчитися тонкощів кулінарного мистецтва.

Головними організаторами заходу стали представники церкви «Любов і зцілення» м. Тернополя Марія Борисова та Василь Сус. Вони зі щирими вітальними словами та побажаннями звернулися до жінок. Розповіли, «що всьому цивілізованому світі свято Матері святкували і святкують у другу неділю травня, адже це свято – Божої матері, Матері України і рідної найдорожчої всім нам неньки». Звернули увагу на цікаву історію створення даного свята і основні традиції святкування.

До приємних і чудових вітань приєдналися маленькі красуні, донечки представників громади. Дівчатка порадували мелодійними піснями про неньку, віршами, сучасними танцями та подарували власноруч виготовлені листівки з малюночками і аплікаціями, живі весняно-пахучі квіти. В засуджених жінок, та й в усіх присутніх в залі з`явилися сльози, сльози радості і смутку, так, як виступ дітей справив на них неймовірне враження, поринув думками до своїх найрідніших і найдорожчих діток, матерів, бабусь…

В цей день засудженим жінкам допомогти досконально розібратися в нюансах кулінарного мистецтва, дізнатися про правильне ставлення до їжі, познайомитися з різноманітними інгредієнтами та навчитися розбиратися в принципах поєднання продуктів, складати меню змогли представники даної організації і одночасно фахівці кулінарної справи. Жінки мали змогу поставити запитання фахівцям з кулінарії. Вони влаштували на заході «Кулінарного мистецтва» приготування оригінальних, різноманітних і найсмачніших бутербродів (канапок), салатів і солодких страв розкривши всі тонкощі найсмачніших рецептів. На завершення свята провели спільний обід із стравами, які були приготовлені.

Людмила Леськів,
заступник начальника установи із СВПР
Збаразької виправної колонії (№ 63)
управління ДПтС України в Тернопільській області


Для засуджених жінок Збаразької виправної колонії (№ 63), з нагоди свята Дня Матері проведено майстер-клас кулінарого мистецтва Для засуджених жінок Збаразької виправної колонії (№ 63), з нагоди свята Дня Матері проведено майстер-клас кулінарого мистецтва Для засуджених жінок Збаразької виправної колонії (№ 63), з нагоди свята Дня Матері проведено майстер-клас кулінарого мистецтва Для засуджених жінок Збаразької виправної колонії (№ 63), з нагоди свята Дня Матері проведено майстер-клас кулінарого мистецтва Для засуджених жінок Збаразької виправної колонії (№ 63), з нагоди свята Дня Матері проведено майстер-клас кулінарого мистецтва