Адміністрація Збаразької виправної колонії (№ 63) привітала ветеранів з нагоди 71-ї річниці Перемоги 9 травня – День Перемоги – це один із тих днів, які пам’ятає кожен. Адже, що б не говорили, як би не ставилися до подій Великої Вітчизняної війни, не можна викреслити з історії імена людей, які боролися на фронтах, і тих хто віддав своє життя за мирне небо над нами.

Шкода, що з кожним роком ветеранів війни залишається все менше і менше. Даються взнаки давні рани, відходять від нас один по одному ці славні люди. Тож ми, сучасне покоління, маємо берегти і шанувати їх.

Вже стало щорічною традицією організовувати адміністрацією Збаразької виправної колонії (№ 63) привітання колишніх працівників, учасників Великої Вітчизняної війни із святом Перемоги. Щоб висловити щирі слова вдячності та привітати з Днем Перемоги працівники відділу по роботі з персоналом напередодні свята завітали до Чех Ніни Михайлівни та Хариша Володимира Івановича. На знак пошани неоціненому подвигу та виявляючи турботу про ветеранів, їм були вручені подарунки. З усмішками на обличчі наші герої зустрічали пенітенціаріїв і приймали від них подарунки та зі сльозами на очах розповідали про ті воєнні роки, закарбовані у пам’яті. Від імені керівництва установи щиро і тепло подякували їм за героїзм і мужність, проявлені в роки війни. Такий приємний сюрприз викликав у винуватців свята бурю емоцій, адже приємно знати, що тебе пам’ятають і цінують. Так хочеться, щоб не забували ветеранів. А ще більше – щоб пам’ятали про жахіття війни, аби ніколи це не повторилось…

Прикро, що кожного року відходять у вічність ці найдостойніші люди. Але ще страшніше, що ми забуваємо про них, не усвідомлюємо, що саме завдяки їх подвигу сьогодні живемо ми, сьогодні існує наша держава. Тож пам’ятаймо про тих людей, хто відвойовував наше мирне життя, не забуваймо тих страшних подій, будьмо вдячні їм за їхню незміриму жертву заради нашої України, заради нас.

Відділ по роботі з персоналом
Збаразької виправної колонії (№ 63)
управління ДПтС України в Тернопільській області


Адміністрація Збаразької виправної колонії (№ 63) привітала ветеранів з нагоди 71-ї річниці Перемоги Адміністрація Збаразької виправної колонії (№ 63) привітала ветеранів з нагоди 71-ї річниці Перемоги Адміністрація Збаразької виправної колонії (№ 63) привітала ветеранів з нагоди 71-ї річниці Перемоги