Співробітники Гусятинського районного відділу КВІ взяли участь в зустрічі приуроченій «Міжнародному дню сім’ї» На базі Гусятинської районної державної адміністрації відбулася зустріч молоді з представниками Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка та ГО «Центр щасливого батьківства і материнства».

Участь в проведені даного заходу взяли співробітники Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області та неповнолітній засуджений, який перебуває на обліку інспекції, директор Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марія Мозоль, заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда, керівники та спеціалісти районних служб, які працюють з дітьми та молоддю.

Дана зустріч приурочена Міжнародному дню сім’ї, який встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня.

З вступним словом щодо розвитку відповідального ставлення молодих пар до сім’ї, сімейних стосунків, як однієї зі сфер суспільного життя виступила доктор педагогічних наук доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Іванна Іванівна. Співдоповідачем був Андрій Парфанович, який проінформував молодь про різні види сімейного насилля, а саме: економічного, фізичного, психологічного, сексуального.

Степан Якубів,
начальник Гусятинського РВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


Співробітники Гусятинського районного відділу КВІ взяли участь в зустрічі приуроченій «Міжнародному дню сім’ї» Співробітники Гусятинського районного відділу КВІ взяли участь в зустрічі приуроченій «Міжнародному дню сім’ї»