В Збаразькій виправній колонії (№ 63) проведено святкову програму з нагоди Міжнародного Дня сім`ї «Сім'я - джерело радості і щастя,
сім'я - оплот і сила держави…»

Так розпочалася святкова програма присвячена у Збаразькій виправній колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 63).

До цього заходу засуджені готувалися наполегливо і відповідально. Кожен з учасників намагався вкласти краплину своєї душі в сказані слова та вірші про сім`ю, адже кожна з них розуміє важливість сім`ї - школи Любові та Щастя.

Під час заходу присутні та й учасники взяли для себе щось важливе і цікаве. Адже, зміцнення устоїв сім`ї, шлюбно-сімейних відносин тісно пов’язане з оновленням нашого суспільства, духовним відродженням нації, державотворенням, економічним і духовним поступом України. Кожне суспільство зацікавлене у стійкості, духовно і морально здоровій сім`ї. Український танок, ліричні пісні, щирі вітання створили чудову атмосферу свята.

На завершенні святкової програми адміністрація установи привітала присутніх із цим чудовим днем і побажала успіхів та скорого повернення додому, до сім`ї, до родини...

Альона Кашуба,
начальник відділення відділу СВПР
Збаразької виправної колонії (№ 63)
управління ДПтС України в Тернопільській області


В Збаразькій виправній колонії (№ 63) проведено святкову програму з нагоди Міжнародного Дня сім`ї