Співробітники Збаразького районного відділу КВІ провели захід для учнів Іванчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Співробітники Збаразького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції провели захід для учнів Іванчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, який спрямований на формування та закріплення здорового способу життя.

На базі Іванчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Збаразького району співробітники Збаразького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області спільно із працівниками Збаразького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували захід спрямований на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику наркоманії, алкоголізму, соціально-небезпечних хвороб (ВІЛ/СНІД), а також запобігання насильства в сім’ї.

Під час заходу співробітники інспекції провели бесіду профілактичного характеру на тему: «Юридична відповідальність за порушення норм і правил поведінки. Профілактика правопорушень».

Наталія Дубчак,
начальник Збаразького РВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області