Правоохоронні органи Гусятинського району провели профілактичний захід для неповнолітніх осіб Начальник Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області Степан Якубів спільно із начальником Гусятинського відділення поліції Підволочиського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олегом Білобровцем провели для учнів 5-10 класів Васильковецької та Копичинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів індивідуально-профілактичну бесіду на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх осіб».

Профілактичний захід проведено з метою формування в підлітків основ правових знань, норм поведінки в суспільстві, недопущення скоєння кримінальних та адміністративних правопорушень, підвищення відповідальності за свої вчинки.

Під час бесіди начальник Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Степан Якубів зазначив, - «Сьогодні актуальною залишається проблема правопорушень серед дітей. Тому важливо з раннього віку навчати їх розмежувати де добрий, а де поганий вчинок. Підлітки повинні розуміти, що за порушення встановлених у суспільстві норм і законів доведеться відповідати, спочатку батькам, а з певного віку і самим. На це і спрямована сьогоднішня зустріч з дітьми».

Також виступив і начальник Гусятинського відділення поліції Підволочиського відділу поліції Олег Білобровць, який зазначив, що сьогодні в Україні, як і у всьому світі, найвищою цінністю визначено забезпечення прав та свобод людини і громадянина. Особливу увагу приділено неповнолітнім, які є однією з найнезахищеніших верств населення, що обумовлює необхідність створення особливих умов для забезпечення та реалізації їхніх прав. Однак, проблема правопорушень неповнолітніх є і залишається однією з актуальних проблем українського суспільства, яка потребує нагальної розробки та вирішення.

На завершення заходу школярам продемонстровано документальний фільм: «Почуй мене».

Андрій Титан,
інспектор Гусятинського РВ КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області


Правоохоронні органи Гусятинського району провели профілактичний захід для неповнолітніх осіб