Свято останнього дзвоника у Чортківській установі виконання покарань (№26) Ось і останній шкільний дзвінок. Для ко​гось це - відбування пока​рання. Для когось це - крок у самостійне життя.

Вечірнім класам Чортківської загальноосвітньої школи-інтернат І-III ступенів при Чортківській установі виконання покарань управління ДПтС України у Тернопільській області (№ 26) виповнюється 10 років.

Свято останнього дзвони​ка відкрила директор Чортківської загальноосвітньої школи-інтернат Тетяна Яремко, яка привітала із завершенням навчального року педагогічних працівників Чортківської загальноосвіт​ньої школи-інтернат та уч​нів установи.

Починаю​чи з 1 вересня, ув'язнені та засуджені мали змогу навча​тися у 10 та 12 класах. Пе​дагогічні працівники нада​вали їм ґрунтовні знання, виховання у них любові до України, її народу. Школа дає новий поштовх тим, хто оступився і хоче віднайти се​бе у цьому житті. Особи, які утримуються в установі мали змогу підвищити свій загально​освітній рівень незалежно від віку.

Ув’язнений неповнолітній Н.., отримав атестат про здобуття повної загальної середньої освіти. Ще двоє неповнолітніх ув’язнених закінчили 10 клас.

Середня освіта у нашій країні є обов'язковою. І це надзвичайно добре, що громадяни України, які в силу різних життєвих обставин скоїли злочини, мають змогу нав​чатися і отримувати ате​стати про закінчення освіти, який, безумовно, стане їм у нагоді в подальшому жит​ті.

Тарас Бакун,
старший інспектор СВПР
Чортківської установи виконання покарань (№ 26)
управління ДПтС України у Тернопільській області


Свято останнього дзвоника у Чортківській установі виконання покарань (№26) Свято останнього дзвоника у Чортківській установі виконання покарань (№26)