В Збаразькій виправній колонії № 63) відбулася конференція релігійної громади «Любов і Зцілення» В Збаразькій виправній колонії УДПтС України в Тернопільській області (№ 63) відбулася конференція релігійної громади «Любов і Зцілення» м. Тернопіль

14.08.2016 року в Збаразькій виправній колонії УДПтС України в Тернопільській області (№ 63) відбулася конференція релігійної громади “Любов і Зцілення” м. Тернопіль, де були залучені громадяни з різних куточків України, які в минулому відбували покарання в місцях позбавлення волі.

Релігійне зібрання мало на меті продемонструвати власний аналіз позитивного досвіду роботи із засудженими, про те, як віра в Бога може вплинути на долю будь-якої людини, яка бажає стати на шлях виправлення, перебуваючи в колонії чи на свободі, ведучи аморальний спосіб життя.

Збаразька виправна колонія (№63) вже досить довгий час тісно співпрацює із релігійною організацією “Любов і Зцілення”, взаємодопомога з громадою має позитивні плоди, оскільки багато засуджених стають на праведний шлях в житті, а соціально-виховна та психологічна робота із засудженими має на меті не тільки виправлення засудженого та повернення його до самостійного загальноприйнятого соціально-нормативного життя в суспільстві, а й надання йому шансу на нове життя, без статусу «засуджений», адже щире каяття у вчиненому та процес позитивних змін, які відбуваються в особистості засудженого є необхідною умовою виправлення.

Під час конференції брати та сестри релігійної громади, емоційно розповідали свою «історію», деякі, із сльозами на очах ділились враженням вільного життя, досягненнями, успіхами та падіннями. Вони підтримували засуджених жінок, які, на жаль, стали на хибний шлях у своєму житті, та допомагали переосмислити своє життя і змінити свої погляди. Ці люди стали наче добрими порадниками у скруті, написані ними пісні та вірші, які співали та зачитувались на сцені клубу, були з такою щирістю, що душа бринить від щастя чи від туги. Учасники концерту своїми ліричними голосами старалися донести до серця кожного присутнього весь зміст почуття невільної людини.

Кожен має право мати щасливу сім'ю, улюблену роботу та вірних друзів, слід тільки довіритись своїм силам та всім серцем повірити в Господа Бога, адже Він завжди надасть свою руку допомоги та підтримає в тяжкий момент.

Щиро дякуючи за підтримку пастору Володимиру Шигінському та персоналу установи, виступали перед засудженими жінками їх знайомі, друзі, та наставники, закликали їх повірити в Господа, навіявши їм впевненість у завтрашньому дні.

Кожна засуджена із проведених заходів залишила для себе часточку тої величі духу, жаги і незламної волі до життя з якою виступила громада в минулому засуджених людей, яка і сьогодні є прикладом для наслідування, адже потрібно цінувати те, що найдорожче для кожної людини, те, у чому його особисто весь час обмежували та позбавляли, — свободу, волю.

Начальник відділення соціально-психологічної служби Альона Кашуба.

В Збаразькій виправній колонії № 63) відбулася конференція релігійної громади «Любов і Зцілення»