Відбулось засідання комісії з реорганізації Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездат 16.09.2016 року відбулось засідання комісії з реорганізації Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Засідання відбулось під керівництвом голови комісії з реорганізації Найчук Наталії Анатоліївни.

Для участі в засіданні комісії з реорганізації Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності запрошено Присяжного Андрія Володимировича – голову Тернопільської обласної ради профспілок та Скалька Володимира Петровича – начальника відділу з питань праці та організаційної діяльності – експерта з умов праці департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації.

У порядку денному були розглянуті наступні питання:
1. Про затвердження Положення про комісію з реорганізації Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
2. Про обрання заступника голови комісії з реорганізації Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
3. Про обрання секретаря комісії Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
4. Про встановлення строку та порядку заявлення кредиторами своїх вимог.
5. Про створення інвентаризаційної комісії.
6. Про надання права першого та другого підписів на фінансових документах.
7. Різне.
Прикрепления: Картинка 1