Підведення підсумків виконання Тимчасового розпису доходів та видатків Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з 28 лютого 2017 відбулась нарада з директорами районних, міжрайонних виконавчих дирекцій Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з метою підведення підсумків виконання Тимчасового розпису доходів та видатків Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 2016 рік. В нараді взяли участь: голова комісії з реорганізації - заступник директора- Найчук Наталія Анатоліївна, начальники відділів та секторів виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, директори районних, міжрайонних виконавчих дирекцій Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

На нараді голова комісії з реорганізації підвела підсумки виконання Тимчасового розпису доходів та видатків Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 2016 рік.

Розглянули показники контрольно-ревізійної роботи за 2016 рік та наголосили - взяти під особливий контроль виконання показника результативності ревізійної роботи з розрахунку на одного працюючого. Директорам наголошено зобов’язати працівників робочих органів продовжити проводити систематичний моніторинг сплати застосованих санкцій, співпрацювати зі страхувальниками щодо своєчасності їх погашення. Також, начальник контрольно-ревізійного відділу Зуб Людмила Василівна звернула увагу на співвідношення результативних перевірок до загальної кількості проведених перевірок та вказала керівникам районних, міжрайонних виконавчих дирекцій, щоб забезпечити їх підвищення до рівня середнього показника по Фонду.

Начальник юридичного відділу Хома Ірина Остапівна звернула увагу на вжиття всіх дієвих заходів по зменшенню простроченої заборгованості та на посиленні роботи із ліквідаційними комісіями боржників, що знаходяться в процедурі ліквідації за рішенням засновників. Також, піднімалось питання вжиття заходів щодо списання безнадійної дебіторської заборгованості по коштах Фонду у відповідності до вимог Порядку списання безнадійної дебіторської заборгованості з коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, який затверджений постановою правління Фонду від 16.06.2011 року № 30.

В свою чергу, начальник відділу експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг Береза Любов Федорівна виступила з питанням, щоб пожвавити роботу комісій із соціального страхування страхувальників по контролю за дотриманням призначеного режиму лікування. Після проведення детального аналізу трудовтрат в розрізі страхувальників провести відповідну роботу з керівниками та комісіями із соціального страхування для забезпечення зниження захворюваності.

Також, директорам районних, міжрайонних виконавчих дирекцій рекомендовано налагодити тісну співпрацю з лікувальними профілактичними закладами в питанні забезпечення застрахованих осіб та членів їх сімей путівками на відновлювальне лікування, про це доповідав начальник відділу соціальних послуг Стельмах Богдан Петрович.
Особливу увагу начальником сектору надання матеріального забезпечення Шведик Оленою Володимирівною було приділено питанню про виплату допомог в розрізі страхувальників.

По підсумках роботи Тернопільського обласного відділення Фонду за 2016 рік головою комісії з реорганізації Найчук Наталією Анатоліївною видано відповідний наказ для виконання директорами районних, міжрайонних виконавчих дирекцій облвідділення та керівним складом виконавчої дирекції облвідділення.
Прикрепления: Картинка 1