26 квітня 2017 року під головуванням Наталії Найчук пройшло засідання Комісії з реорганізації Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

На засіданні взяли до відома інформацію начальника відділу соціальних послуг виконавчої дирекції Тернопільського облвідділення Богдана Стельмаха щодо забезпечення застрахованих осіб та членів їх сімей Тернопільської області путівками на відновлювальне лікування у 2017 році. Забезпечення застрахованих осіб путівками на відновлювальне лікування здійснює Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності через лікувально-профілактичні заклади.

Виконавчою дирекцією Фонду на 2017 рік суттєво збільшено кошти на фінансування соціальних послуг з відновлювального лікування (медичної реабілітації) застрахованих осіб і членів їх сімей в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів та суттєво розширено перелік профілів лікування на ІІ-ІУ квартали 2017 року шляхом відкриття нових відділень реабілітації, а саме:

-відновлювальне лікування післяопікових хворих;
-відновлювальне лікування після хірургічного втручання на органах сечостатевої системи;
-відновлювальне лікування хворих після перенесених ефективних операцій на легенях, в т.ч. з приводу гнійних процесів нетуберкульозного характеру;
-медико-психологічна реабілітація постраждалих учасників АТО.

Вартість путівки до реабілітаційного відділення у 2017 році становить:

-для відновлювального лікування дорослого-11928,00 грн.;
-для відновлювального лікування дитини у супроводі дорослого - 21960,00 грн.

Такі путівки видаються застрахованим особам безкоштовно та на весь період відновлювального лікування для дорослих видається листок непрацездатності, який оплачується за рахунок коштів Фонду.

На даний момент нами замовлено:

Основний план – 137 пут (І-ІУ квартали):
Додатково – 89 пут. (15 пут +17 (ІІ-ІУ квартали) + 57 (ІІІ-ІУ квартали);
Всього:226 пут., в тому числі 30 пут. для лікування дітей на цукровий діабет у супроводі дорослого.

На виконання рішення, прийнятого на спільному засіданні управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА та виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25.01.2017 року додатково подали заявки на путівки на ІІІ-ІУ квартали:

Теребовлянська ЦРЛ
Підгаєцька ЦРЛ
Козівська ЦРЛ
Обласний тубдиспансер
Обласна психоневрологічна лікарня

Також, розглянули інформацію про стан контрольно-ревізійної роботи Тернопільського облвідділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за січень-квітень станом на 21.04.2017 року. Працівниками облвідділення Фонду за березень 2017 року проведено 212 перевірок страхувальників. Робочими органами облвідділення проведено 182 планових та позапланових перевірок, з них результативних 65. Внаслідок проведеної робочими органами ревізійної роботи по страхувальниках станом на 21.04.2017 року в бюджет Фонду зараховано 101,8 тис.грн., в т.ч. штрафних санкцій 17,9 тис.грн. Працівниками КРВ за результатами перевірок до Фонду зараховано 68,7 тис.грн., в т.ч. штрафних санкцій – 20,7 тис.грн. Разом – 170,5 тис.грн.

Комісія взяла до відома інформації та за результатами засідання були прийняті відповідні протокольні рішення.