Про ринок

Головна » Про ринок

Вітаємо Вас на Тернопільському Інтернет Ринку!

Ми, колектив "Тернопільського Інтернет-Ринку": te.org.ua, раді привітати Вас на нашому сайті! Хто ми і що ж ми власне кажучи пропонуємо? Це мала дещиця інформації, сподіваємося допоможе Вам визначитися і зробити правильний вибір на ринку.

Що ж таке Інтернет-Ринок?

Це молодий, але сподіваємося вкрай перспективний інтернет проект. На інтернет-ринку пропонують товари та послуги, які користуються попитом в тернопільських магазинах та на реальному ринку. Велика лінійка товарів та послуг, задля Вашої зручності, поділена на категорії та підкатегорії з найновішою системою фільтрації і пошуку, що значно збереже Ваш час. На інтернет-ринку у Вас не виникне дискомфорту та не приємних ситуацій з хамовитими продавцями та шахрайством в порівнянні з реальними торгівельними точками.

Графік роботи інтернет-ринку?

Продаж продукції та надання послуг здійснюється в місті Тернополі. Вподобану Вам річ Ви можете оглянути і потім купити. Доставку по Тернополю здійснює кур'єр, який під'їде до Вас у зручний для Вам час і місце. Так що після того, як ви зробите замовлення, протягом доби товар вже буде у Вас на руках.

Працює інтернет-ринок цілодобово без перерв і вихідних, оброблення Ваших замовлень здійснюється щоденно з 9:00 до 20:00. Зробивши замовлення на інтернет-ринку, Ви можете бути впевнені, що Вам зателефонують для уточнення інформації по отриманню товару у зручний для Вас час.

А як щодо доставки по області та Україні?

Якщо Ви не з Тернополя - не біда. Ми доставимо товар в будь-який район Тернопільщини або регіон України, скориставшись послугами компаній кур'єрської доставки. Нова пошта, Укрпошта, Делівері та інші компанії, склад яких знаходиться найближче до Вас.

Які у нас форми оплати?

Ми працюємо, як за передоплатою, так і без неї. Як Вам буде зручніше, так і оплатіть покупку. Єдине, що ми завжди попереджаємо, такі компанії як Нова пошта, за оплату в самому відділенні беруть додаткову суму і доставка виходить дорожче. Ці деталі Ви завжди можете уточнити на сайті перевізника.

Чому саме інтернет-ринок?

В інтернеті різних товарів зараз насправді дуже багато і важко зрозуміти кому варто довіряти, а кому ні. Колектив Тернопільського Інтернет Ринку слідкує за тим, щоб наші ціни завжди були конкурентними та привабливими.

Якість товарів та послуг як один з основних елементів нашої стратегічної мети, успішного і стабільного розвитку. Якщо ви турбуєтеся купувати за передоплатою, то замовте перший раз оплатою при отриманні і переконайтеся, що ми працюємо якісно і швидко.

Ми цінуємо Вашу довіру

Time Decor - Тернопільський Інтернет Ринок Ми працюємо 24 години на добу, без перерв і вихідних задля економії Вашого часу та впевненості у покупках.

Умови угоди:

При покупці, ми обробляємо Ваші дані для спілкування та доставки товару, а саме: ПІБ, Ваш адресу і мобільний номер.

Ми зобов'язуємося не передавати Ваші дані третім особам за винятком продавця замовленого Вами товару чи послуги. Усі контактні дані - надані Вами, залишаються у базі інтернет -ринку te.org.ua з обмеженим доступом, та в жодному разі не підлягають оприлюдненню чи розповсюдженню.

У свою чергу ми залишаємо за собою право використовувати Ваші дані, для оповіщення Вас про майбутні заходи та акції інтернет-ринку.

Якщо Ви, не хочете брати участь в різного роду розсилках, то повідомте будь-ласка про це нам в письмовому вигляді.

Ваша особиста інформація охороняється Конституцією України, законами України та іншими нормативно-правовими актами.

Якщо у Вас виникли питання щодо інтернет-ринку, Ви можете залишити їх у розділі "Запитання-відповідь" або заповнивши форму "Зворотнього зв'язку".
X

Додано в корзину!


Оформити замовлення