Правила та договір-оферта інтернет-магазину te.org.ua

Главная » Правила та договір-оферта інтернет-магазину te.org.ua
ПУБЛІЧНА ОФЕРТА ІНТЕРНЕТ-­МАГАЗИНУ te.org.ua

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА ІНТЕРНЕТ-­МАГАЗИНУ te.org.ua (Тернопільський інтернет Ринок)


Інтернет-­магазин te.org.ua (Тернопільський інтернет Ринок), далі іменований « Продавець » пропонує будь­-якій фізичній чи юридичній особі , далі іменованого « Покупець », розмістити замовлення і здійснити покупку товарів, фото яких розміщені на сайті te.org.ua (Тернопільський інтернет Ринок), далі Сайт.

Оформляючи замовлення на сайті te.org.ua (Тернопільський інтернет Ринок), Покупець добровільно підтверджує прийняття нижченаведених положень:

1 . ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1 . Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання. Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері.
1.2 . Продавець здійснює роздрібний продаж товарів.
1.3 . Продавець залишає за собою право вносити зміни у цей Договір без попереднього повідомлення Покупця.

2 . ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ


2.1 . Для оформлення замовлення Покупцеві необхідно зареєструватися на Сайті. Реєстрація відбувається за бажанням покупця.
2.2 . Покупець здійснює замовлення товару по каталогу Інтернет-­магазину te.org.ua (Тернопільський інтернет Ринок) і відправляє його Продавцю .
2.3 . У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик товару, перед оформленням замовлення, Покупець може звернутися до Продавця будь-­яким доступним способом.
2.4 . Покупець зобов'язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім'я, телефон для зв'язку, точний і повний адрес доставки, а так само узгодити з Продавцем бажаний день і час доставки .
2.5 . Покупець зобов'язується зустріти кур'єра Продавця в певний час за вказаною адресою доставки.
2.6 . Покупець має право відмовитися від доставленого товару. При відмові Покупець в повному обсязі оплачує транспортні витрати Продавця, понесені ним на доставку товару в місто Покупця і повернення товару в місто Продавця за тарифами кур'єрської служби.

3 . ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ


3.1 . Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення по телефону та / або електронною поштою, погоджує додаткові характеристики, комплектацію виробів і їх вартість.
3.2 . Продавець зобов'язується поставити товар у відповідності з отриманим замовленням, в кількості, цінами і термінами, погодженими з Покупцем.
3.3 . Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду замовлених виробів їх зразками в каталозі.
3.4 . Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Клієнтом при реєстрації.

4 . ДОСТАВКА


4.1 . Доставка товарів здійснюється тільки по території України.
4.2 . Продавець докладе всі зусилля для дотримання строків доставки, узгоджених з Покупцем . Проте, затримки у доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця .
4.3 . Вартість доставки кожного замовлення по Україні встановлюється перевізником та залежить від об'ємної ваги виробу. Вартість доставки оплачує Покупець при отриманні на складі перевізника. Безкоштовна доставка здійснюється тільки при попередньо домовленій зустрічі з Продавцем у м.Тернопіль.

5 . ВАРТІСТЬ ТОВАРУ


5.1 . Точна вартість виробу вказана в каталозі Інтернет­-магазину te.org.ua (Тернопільський інтернет Ринок)
5.2 . Ціна товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем перелік товарів зміні не підлягає.

6 . ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ


6.1 . Покупець не вправі повернути товар належної якості, зазначені в Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну , затвердженому Постановою Уряду України .
6.2 . У разі виявлення браку, Покупець зобов'язується поставити до відома про це Продавця в строк 14 днів з моменту доставки замовлення. Для підтвердження дефекту виріб передається на експертизу Продавцю. У позитивному випадку Покупцеві відшкодовується повна вартість виробу, включаючи вартість доставки . Після закінчення 14 днів з моменту доставки претензії не приймаються.
6.3 . Доставка товару Продавцю на гарантійний ремонт здійснюється силами покупця.
6.4 . Неправильний догляд за товаром, який привів до його пошкодження, не є заводським браком, і товар з такими дефектами до повернення не приймаються.

7 . ІНШІ УМОВИ


7.1 . Вся інформація, надана Покупцем Постачальнику, не може бути передана для ознайомлення або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Покупця на передачу цієї інформації та випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство або органи влади з дотриманням законної процедури.
7.2 . До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право України .
7.3 . У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-­яким доступним способом. Всі виникаючі спори сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти угоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.
.
Виконавець: ФОП Вислоух Володимир Миколайович
ЄДРПОУ: 3084211675

X

Додано в корзину!


Оформити замовлення