Повернення товару

Главная » Повернення товару
Повернення товару ІНТЕРНЕТ-­МАГАЗИНУ te.org.ua

Шановні покупці!

Повернення придбаних в інтернет-магазині "Тернопільський Інтернет Ринок" товарів здійснюється у випадках і згідно з умовами, регламентованими Законом України "Про захист прав споживачів".

Повернення замовлень, доставлених по Україні "Новою Поштою" (кур'єром або на склад)

У разі повернення замовлень, які були доставлені кур'єром "Нова Пошта", "Укрпошта", а також на склад "Нової Пошти", повернення коштів здійснюються на картковий рахунок клієнта.

Повернення коштів на платіжну карту здійснюється протягом 15-ти робочих днів з моменту отримання повернення нашим складом.

У разі повернення товару згідно з умовами, регламентованими Законом України "Про захист прав споживачів", Вам необхідно:

1) зв'язатися з нами за телефоном (068) 96-23-019;
2) вислати на електронну пошту ([email protected]) заповнену Заяву на повернення товару, а також копії Паспорта, Ідентифікаційного коду (власника картки). В темі листа вкажіть номер замовлення, яке повертаєте.
Звертаємо Вашу увагу, процедура повернення може бути почата тільки при наявності всіх трьох зазначених документів.
3) Всі дані для заповнення декларації будуть вказані у відповіді на лист із заявою на повернення. Відправлення повернення здійснюється на склад №8 "Нової Пошти" за адресою: м Тернопіль, вул. Медова, 6.

Заява складається на ім'я директора інтернет-магазину "Тернопільський Інтернет Ринок" ФОП Вислоух В.М. у вільній формі.
У заяві необхідно вказати:

•причину повернення,
•повну вартість товару і доставки,
•номер замовлення,
•номер товарно-транспортної накладної, одержаної від кур'єра "Нової Пошти",
•банківські реквізити.

Звертаємо Вашу увагу, що в даний час повернення грошей за товари можливий тільки банківським переказом на картковий рахунок фізичної особи. Для переказу грошей Вам необхідно вказати наступні реквізити:

Банк одержувача:
МФО банку:
одержувач:
Код отримувача:
Розрахунковий рахунок (одержувача):
Призначення платежу: Поповнення карткового рахунку № .... (р / с особистий) ПІБ та ІПН
Номер картки


Зверніть увагу!
Номер карткового рахунку - це не номер Вашої банківської карти, вказаний на самій карті, а номер, під яким карта зареєстрована в банку. Свій номер карткового рахунку Ви можете дізнатися у оператора Вашого банку, звернувшись до найближчого відділення або за телефоном "гарячої лінії".

Повернення замовлень, сплачених платіжною карткою на сайті

Процедура повернення передбачає наявність паспорта, ідентифікаційного коду (власника картки) і бланка на повернення. Підставою для повернення коштів на платіжну карту є складена покупцем Заява на повернення товару.
X

Додано в корзину!


Оформити замовлення