Замовлення напису на фотозону

Главная » Замовлення напису на фотозону
Компанія Time Decor є найбільшим виробником декоративних написів та елементів в Україні будь-якої складності та розміру. Унікальний та індивідуальний дизайн! Великий вибір матеріалів та кольорів. Низька вартість! Ми працюємо більш як з 1000 декораторів в усіх куточках України та за її межами. Бажаєте також скористатись нашими послугами?
Ми виготовляємо слова та елементи для декору фотозон: -одноразові наклейки із самоклейкої плівки покриті монтажною плівкою є різні кольори, -ХДФ багаторазового використання (пресований картон товщиною 3мм.) є різні кольори; -ударостійкий пластик для багаторазового використання є різні кольори.
Детальніше про матеріали...- Наклейка + монтажна плівка - різні кольори (приклеюється до фотозон та банерів із гладкою поверхнею), - ХДФ та пластик багаторазового використання (пресований картон товщиною 3мм.) є різні кольори - підходить для фотозон із тканини у складку та рельєфних поверхонь. Кріпиться шляхом підвішування, приклеювання і т.д.; УВАГА!!! Із клейкою зворотньою поверхнею лише самоклейка плівка (наклейки) - матеріали ХДФ та пластик без клейкої зворотньої поверхні. Також можливе виготовлення напису або елементу із пластику із клейкою зворотньою поверхнею (впливає на кінцеву вартість) - ХДФ із клейкою зворотньою поверхнею не виготовляється.
Оберіть потрібний матеріал напису:
Вкажіть точний текст потрібного напису: УВАГА!!! Не допускайте помилок у написанні тексту напису, якщо слово потрібно із великої літери так і пишіть.
Детальніше про текст..Пишіть текст на тій мові, що потрібно напис. Не допускайте орфографічних помилок при написанні тексту. Ми не виправляємо допущених помилок у текстах. Якщо потрібно розділові знаки вказуйте їх також.
Оберіть колір напису для візуалізації Вашого напису:
Оберіть шрифт напису із переліку: УВАГА!!! Для написів із ХДФ та пластику обирайте шрифти, які мають з'єднання по літерах - оскільки слова із даних матеріалів виготовляються суцільними, що дозволяє їх завішувати на фотозоні.
Детальніше про шрифт...Вартість напису залежатиме від обраного шрифту, оскільки шрифти мають різні пропорції. Тобто, при одинаковій довжині слова висота його різна у різних шрифтів. Також висота слів залежить від кількості літер у слові відповідно до заданої довжини. Напириклад: Слово Юля довжиною 50см. буде значно дорожчим від слова Анастасійці 50см. - через те, що висота слова буде значно більшою і на його виготовлення витратиться значно більше матеріалу.
Оберіть колір напису для візуалізації Вашого напису:
Обирайте потрібний варіант шрифту натиснувши на кружечок з лівої сторони кожного варіанту. УВАГА!!! Якщо Ви допустили помилку або хочете змінити текст напису - змінюйте його на попердньому кроці - зміни у полях нижче не враховуються!
Ще варіанти шрифтів...
Ще варіанти шрифтів...
-
Оберіть розмір напису УВАГА!!! Розмір - це довжина більшого слова або рядку, а не висота літер. Висота літер напису видповідно до пропорцій обраного шрифту.
Детальніше про розмір...Розмір потрібного Вам напису залежить від розміру та наповнення (повітряні кульки, декоративні квіти, дощик, та іншими елементами) фотозони на якому він розміщуватиметься. Найбільш популярні розміри написів для фотозон це 50,60,70,80,90,100см. по більшому слові або рядку. УВАГА!!! Якщо Вам потрібно індивідуальний розмір або змінити розмір одного слова відносно інших - вкажіть це у примітці далі або повідомте це дизайнерові, який розраховуватиме вартість Вашого напису. УВАГА!!! Не обирайте великих розмірів для слів із невеликою кількістю літер! слова із невеликою кількістю літер, наприклад Юля, Оля, Юрій - матимуть велику висоту згідно пропорцій шрифту і відповідно до обраного розміру у довжину.
Зразок визначення розміру
Крок назад -
Оберіть колір напису Кінцева вартість напису із матеріалів самоклейка плівка (наклейка) та ХДФ не залежить від обраного кольору окрім пластику.
Детальніше про колір...УВАГА!!! Вартість напису із пластику залежить від обраного кольору - пластик дзеркальних кольрів - це дорогий матеріал, який можна використовувати багаторазово. Найдешевший колір із пластику це дзеркало чорне та білий глянець. Нагадуємо, що написи із ХДФ також використовуються багаторазово та значно дешевші по вартості від пластику.
Крок назад -
Додаткові елементи до напису Виготовляємо велику кількість додаткових елементів для декору та доповнення фотозони.
Детальніше про елементи... Нижче наведені приклади стандартних популярних елементів для доповнення напису на фотозоні. Елементи можуть бути виготовленні будь-якого розміру, кольору та матеріалу. Якщо Вам потрібно елемент за індивідуальним дизайном або іншим кольором чи з іншого матеріалу - не по тих параметрах, що обрано для напису - вкажіть це у примітці далі або повідомте про це дизайнера, який розраховуватиме вартість Вашого напису. Елементи часто замовляють із багаторазових матеріалів ХДФ та пластик для використання декорування наступної фотозони змінюючи написи наклейки.
УВАГА!!! Ви можете обрати кілька варіантів - відмітивши потрібні.
Крок назад -
Примітка та файл зразок Обов'яково Опишіть нам коротко про потрібний напис. Надайте інформацію щодо фотозони для даного напису, її розмір та матеріал - це допоможе дизайнерові краще розуміти, що саме Вам потрібно. Також якщо у Вас виникли запитання або є доповнення чи побажання щодо напису або елементу - опишіть це у примітці. Прикріпіть файл-зразок декорування фотозони або напису (не обов'язково).
Детальніше про файл-зразок...Прикріплений файл, картинка - для дизайнера, який розраховуватиме вартість Вашого напису, слугує зразком того як би Ви хотіли розмістити напис або елемент на фотозоні. Також відповідні побажання по розміщенню Ви зможете перед виробництвом узгодити із нашим дизайнером.
Крок назад -
Ваш номер телефону із Viber для отримання ескізу та розрахованої вартості. УВАГА!! Не допускайте помилки у введеному номері - у випадку помилки у номері телефону - відповіді із вартістю проекту Ви не отримаєте.
Детальніше про номер телефону та Viber...Дизайнери Time Decor надають ескізи написів та елементів у Вайбері, якщо у Вас немає встановленого Вайбера - відповідь Вам нададуть зателефонувавши за наданим номером телефону.
УВАГА!!! Індивідуальні написи виготовляються лише за умови попередньої оплати замовлення. Крок назад -
Ми раді, що ви скористались даним інструментом. Також пропонуємо Вам переглянути наш професійний Конструктор написів Time Decor - для розроблення написів та елементів для декору фотозони. Конструктор Time Decor Ми з радістю вислухаємо Вашу думку, щодо зручності та замовлення напису для фотозони у даному інструменті. Будь ласка, залишіть Ваш відгук, запитання чи побажання у доповненні чи зміні даного інструменту у Чаті нижче.
Будь ласка, уникате помилок та ставтесь відповідально до даного інструменту - оскільки повторне заповнення форм для розрахунку вартості потрібного напису буде обмежено ключем доступу.

({%COUNT%}) Чат із Time Decor - відповідь на ваші запитання.