Інструкція із поклейки вінілових наклейок на авто, меблі, стіни та інше.

Главная » Інструкція із поклейки вінілових наклейок на авто, меблі, стіни та інше.
Як наклеїти вінілову наклейку на автомобіль, а також фотозону, банер, стіни, скло, меблі, плитку та інші поверхні.
Time DecorВажливо!
Перед наклеюванням наклейки - стікера переконайтеся, що обрана поверхня чиста, суха, без слідів жиру, пилу та інших забруднень, які можуть перешкоджати нормальному зчепленню. Настійно рекомендуємо знежирити поверхню. Для цього можна використовувати побутовий обезжирювач або рідину для миття скла. Підійде також мильний розчин. Просто протріть поверхню, на яку наноситься наклейка. Після знежирення протріть поверхню насухо. Наклеювати стікер слід при температурі навколишнього середовища не нижче +15 градусів. Якщо обрана поверхня - скло автомобіля, то прогрійте салон автомобіля і скло.


Time DecorСтікер-наклейка складається з трьох частин:

1. Монтажна плівка. Прозора, має слабкий клейовий шар, спрямований вниз до наклейки. Служить для перенесення наклейки на декоровану поверхню, після цього знищується.

2. Вінілова наклейка. Розташована клейким шаром вниз до підкладки.

3. Підкладка. Являє собою непрозорий шар і служить захистом клейової поверхні наклейки.

Вам знадобляться наступні інструменти для наклеювання стікера:
• Ножиці;
• Пластикова карта або невелика пластикова лінійка або м'який ракель для згладжування;
• Липка стрічка або малярний скотч для фіксації наклейки.


Як наклеїти наклейку:

Time Decor Крок 1:

Перед нанесенням наклейки на поверхню добре пригладьте ракелем або пластиковою карткою аплікацію з боку підкладки. Покладіть наклейку на рівну поверхню і пройдіться ракелем у всіх напрямках. Так Ви забезпечите краще зчеплення частин наклейки з монтажною плівкою, за допомогою якої зображення переноситься з підкладки на поверхню. Протріть ганчіркою, або, вкрай бажано, знежирте декоруємі поверхню. Переконайтеся, що на ній немає забруднень або пилу. Навіть тонка ниточка або волосок будуть помітні під плівкою.

Time DecorКрок 2:

Прикладіть наклейку до поверхні непрозорою стороною (підкладкою) і зафіксуйте її невеликими шматочками малярного скотчу. Перевірте, чи рівно візуально розміщений стікер на поверхні. На цьому етапі наклейку можна перепозиціонувати, якщо аплікація візуально розташована нерівно.


Time DecorКрок 3:

Тепер зверху відігніть наклейку разом з монтажною плівкою і відокремте її від підкладки до середини. Відріжте ножицями верхню частину підкладки і приклейте на поверхню верхню частину наклейки починаючи від середини, поступово пригладжуючи її ракелем або пластиковою карткою від центру до верху.


Time DecorКрок 4:

Зніміть малярський скотч, раніше наклеєний по краях, і акуратно і неквапливо почніть відокремлювати нижню частину підкладки (непрозорий шар) із нижньої сторони стікера. Поступово тягніть підкладку вниз, стежачи за тим, щоб всі елементи зображення залишалися на монтажній плівці. Обов'язково попутно пригладжуйте до декоруємої поверхні ракелем або пластиковою карткою нижню, що звільнилася від підкладки, частину наклейки зверху вниз. Якщо раптом якийсь фрагмент зображення не відійшов від підкладки, приклейте його знову до монтажної плівки, пропрасуйте і спробуйте ще раз. Можна спочатку повністю відокремити нижню частину підкладки, не допускаючи дотику наклейки з поверхнею, і тільки потім пригладити.


Time DecorКрок 5:

Перед тим, як видалити монтажну плівку з лицьового боку стікера, ретельно пропрасуйте ракелем від середини до країв всі елементи зображення. Приділіть особливу увагу дрібним фрагментами аплікації - наклейки.

Крок 6:

Почніть знімати монтажну плівку зі стікера: для цього тягніть плівку вниз, паралельно поверхні (на себе тягнути нерекомендовано). Слідкуйте за фрагментами малюнка. Вони повинні залишатися на декоруємій поверхні, а не відходити разом з монтажною плівкою. Якщо таке сталося, і елемент малюнка залишився на монтажній плівці - не впадайте у відчай. Просто знову притисніть плівку до поверхні, пропрасуйте ракелем і спробуйте ще раз.


Time DecorКрок 7:

Докладаючи зусилля, розгладьте всю поверхню наклейки ракелем. У разі необхідності в майбутньому зняти наклейку просто підчепіть її за край і акуратно тягніть. Наклейки Time Decor не залишають слідів клею після відклеювання.

Готово! Тепер наклейка буде прикрашати Ваш інтер'єр або автомобіль, надаючи йому неповторний і оригінальний вигляд.
НАГАДАЄМО, що на Нашому сайті - https://te.org.ua ви завжди знайдете оригінальні наклейки для вашого авто-мото транспорту, а також інтер'єрні та святкові наклейки.

Роздрукувати інструкцію


До вашої уваги відеоінструкція із нанесення наклейок
X

Додано в корзину!


Оформити замовлення